TR EN AR

Dengeli Beslen Harekete Geç Etkinliği Sakarya’da!

Sakarya'da, Şenpiliç Mesleki ve Teknik Eğitim Anadolu Lisesi (METAL)'de düzenlenen etkinlikte uzman diyetisyen Olcay Barış öğrencilere konferans verdi.
Devamını Oku

Dengeli Beslen, Harekete Geç start aldı

Türkiye' nin en büyük beyaz et üreticisi Şenpiliç, " Dengeli Beslen, Harekete Geç" sloganıyla büyük bir sosyal sorumluluk projesi başlattı.
Devamını Oku

2014 Kurumsal Oyunları’ndan Dereceyle Döndük

Tüm Türkiye’den 165 şirketin 4000’den fazla sporcuyla katıldığı 2014 İstanbul Kurumsal Oyunları 23-25 Mayıs tarihleri arasında düzenlendi.
Devamını Oku

6. Yemek Şöleni

Şenpiliç’in ana sponsorluğunu üstlendiği 6.Yemek Şöleni’nde yemek bloggerları Sırma Bradley ile buluştu...
Devamını Oku

Sakarya Üniversitesi Haşim Gürdamar Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi

70 milyonu aşan nüfusunun yarısı 28 yaşın altında olan bir ülke olarak gençlerin geleceğe güçlü bir donanımla hazırlanmaları ülkemizin yarınları açısından büyük önem taşımaktadır
Devamını Oku

Sakarya Üniversitesi’ne Şenpiliç’ten Müjde

Geçtiğimiz aylarda gerçekleşen Sakarya Üniversitesi mezuniyet törenine katılan ve kısa bir konuşma yapan Şenpiliç Kurucusu ve Onursal Başkanı Haşim Gürdamar müjdeyi verdi ve “Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi’nin yapımı için başlangıç olarak 5 milyon bütçe ayırdık” dedi.
Devamını Oku

Şenpiliç’in Sürekli Eğitim Merkezi: ŞenAkademi

Kurum olarak çalışanlarının sürekli gelişimini hedefleyen Şenpiliç, 2012 yılında İnsan Kaynakları Departmanı tarafından kurulan ŞenAkademi ile çalışanlarına farklı eğitim programları sunmaktadır.
Devamını Oku

İŞ-KUR Sakarya ve Şenpiliç Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi İşbirliği

Şenpiliç, İş-Kur Sakarya ve Şenpiliç Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile 2012 yılı Şubat ayında eğitim alanında başarılı bir işbirliğine imza attı.
Devamını Oku