TR EN AR

Şenpiliç “Güvenilir Gıda Ödülü” aldı

Yurt içindeki ve yurt dışındaki gıda şirketleri ile gıda ihracatı yapan ve teknoloji üreten şirketlerin yanı sıra Türk Mutfağı’nı dünyaya tanıtarak sektörün gelişimine katkıda bulunan kuruluşların da katıldığı Uluslararası Güvenilir Gıda Zirvesi ve Ödül Töreni’nin 5.si Ankara’da düzenlendi.
Devamını Oku

Şenpiliç, İyi Tarım Uygulamaları Sertifikası’nı aldı

Şenpiliç; tarımsal üretimde gıda güvenliğine ilişkin düzenlemeleri içeren “İyi Tarım Uygulamaları (İTU)” faaliyetlerini yerine getirerek, Bakanlık denetimlerden başarıyla geçmiş, “İyi Tarım Uygulamaları Sertifikası”nı almaya hak kazanmıştır.
Devamını Oku

Şenpiliç 2015 Bayi Toplantısı

Şenpiliç 2015 Bayi Toplantısı Şenpiliç’in 2015 yılı Bayi Toplantısı 28-31 Mayıs tarihlerinde Kıbrıs Kaya Artemis Hotel’de düzenlendi.
Devamını Oku

Haşim Gürdamar Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni

Haşim Gürdamar Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Sakarya Üniversitesi Haşim Gürdamar Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi, 2014-2015 eğitim ve öğretim yılı mezuniyet töreni düzenlendi.
Devamını Oku

İşitme Engelli Çocuklar, Zumba Kids ile Eğlenerek Spor Yaptı

İşitme Engelli Çocuklar, Zumba Kids ile Eğlenerek Spor Yaptı Kadıköy Yoğurtçu Parkı, hayatlarında ilk kez Zumba Kids yapan çocukların neşeli sesleriyle çınladı. İşitme engelli çocuklarında yer aldığı etkinlikte, müzik eşliğinde eğlenerek spor yapan çocuklar, yeni dostlar edinerek mutlu bir gün geçirdiler.
Devamını Oku

Türk piliç eti sektörünün lideri Şenpiliç ISO 500 listesinde 75. sırada yer aldı.

Türk piliç eti sektörünün lideri Şenpiliç hızlı büyümesini sürdürüyor. ISO tarafından açıklanan listeye göre Şenpiliç, 2014 yılında, bir önceki yıla göre 11 puan birden yükselerek Türkiye’nin en büyük 500 firması arasında 75. sırada yerini aldı.
Devamını Oku

Dengeli Beslen, Harekete Geç! Kampanyası, 500 ev kadını ile start aldı.

Türkiye’nin en büyük beyaz et üreticisi Şenpiliç & İSMEK işbirliği ile geleceğin sağlıklı bireylerinin yetişmesi amacıyla, beslenme ve egzersiz konusunda bilinçlendirme kampanyası başlatıldı.
Devamını Oku

Anne-Kız Şenpiliç reklamında

Tüm aileyi lezzetleri ile buluşturan Şenpiliç’in yeni reklam filminde, Şebnem Bozoklu ve annesi yer alıyor. “Sofranızın Meşhuru” temasıyla gerçekleştirilen Şenpiliç 2015 reklam filmi, Mart ayında tüketicileri ile buluştu.
Devamını Oku